Kreditai be užstato

Prieš imant kreditą, siūlome pasižiūrėti visus pasiūlymus. Jūsų patogumui mes sukūrėme greitųjų kreditų palyginamąją lentelę. Kada tu nusprendi, iš kokio kreditoriaus imti paskolą, paspausk mygtuką “Gauti Kreditą”. Tada Jūs atsidursite išsirinkto kreditoriaus elektroniniame puslapyje, kur Jums reikės išsirinkti kredito sumą bei gražinimo laikotarpį, o tada Jums reikės užsiregistruoti kreditoriaus puslapyje– tai labai lengva- tau tik reikia užpildyti anketą. Kai tik specialistai gaus tavo užklausą, pradės analizuoti Jūsų paraišką ir jei bus teigiamas sprendimas bus teigiamas, piniginės lėšos bus pervestos į Jūsų banko sąskaitą per kelias minutes.

Rinkis – pirma paskola nemokamai

Dėl to jog greitų paskolų rinkoje yra didelė įmonių konkurencija, jos kovoja už potencialius klientus., todėl dažnai naujiems klientams pirmasis kreditas išduodamas nemokamai – beprocentis kreditas. Tai reiškia, jog už šią paskolą Jums nereikia mokėti nei palūkanų normos, nei komisinių. Tačiau, jei norėsite paimti paskolą iš to paties kreditoriaus kitą kartą, Jums teks mokėti procentus.

Kokie reikalavimai

Norint gauti paskolą tau turi būti 18 metų, tu turi turėti aktyvų telefono numerį bei banko sąskaitą. Paskolos be užstato galimos net tada kai tu esi bedarbis, galbūt pas tave kiti lėšų šaltiniai, pavyzdžiui bedarbio pašalpa.

Kreditai be paskolos laiduotojo tai – pats greičiausias ir patogiausias būdas gauti reikalingą pinigų šaltinį per kelias minutes, taipogi visa tai galima atlikti sėdint namuose arba kitoje vietoje kur yra prieiga prie interneto. Siūlome įvertinti kredito būtinumą ir įsitikinti, kad pas tave bus galimybė laiku gražinti paskolą.