Vartojimo paskolos paieška


Vartojimo pasklolų paieška ir palyginimas. Surask geriausią vartojimo paskolą!

Vartojimo paskolų pasiūlymai

Rūšiuoti pagal
Loading...

Naujausi straipsniai

2018/11/15 Komentarų nėra

Pigių ir nemokamų paskolų paiška

Pigūs greitieji kreditai yra – svajonė. Sunku būtų Lietuvoje surasti žmogų, kuris nebūtų pasinaudojęs greitais kreditais. Gal turtingiausi ir nesinaudoja tokiom paslaugom, bet eiliniai žmonės bent kartą tikrai yra pasiskolinę iš tokių bendrovių. Daug tokių žmonių sugrįžta pasiskolinti ir antrą kartą. Ir trečią… Ir ketvirtą… Jie gali turėti kelias paskolas vienu metu. Aišku, kad taip gali atsirasti problemos iš to lygioje vietoje, bet ką čia jau padarysi. Jei reikia skolintis, tai ir skoliniesi. Jei reikia penkių greitų kreditų, tai ir imi tiek. Be pinigų šiais laikais – niekur ir niekaip.

Dėl tokio kreditų čiupimo žmonės ypač paklausiai vertina pigias paskolas. Paprastai jie skolinasi daug, bet jei jiems dar yra pasiūloma pasiskolinti pigiau – reikalai pasidaro įdomesni. Dabar tas ypač aktualu, nes prasidėjo pigių paskolų vajus. Kaip tą suprasti? Matote, greitos paskolos yra sezoninė prekė. Kaip kokie ledai. Vienu metų laiku jos pigesnės, o kitu jau gali būti brangesnės. Labai daug kas priklauso nuo žmonių gaunamų pajamų, poreikio skolintis ir bendros visuminės paklausos.

Vasara yra toks laikotarpis, kai paklausa greitiems kreditams smarkiai išauga. Taip konkurencija tarp skirtingų bendrovių pasidaro mažesnė nei kitais metų laikais. Atostogos, kelionės ir visi kiti panašūs vasariniai reikalai reikalauja pinigų daugiau nei kitais metų laikai, kai niekas atostogauti nenori. Todėl visi žino, kad jiems vienok nubyrės kažkokia dalis visuminės kreditų paklausos. Todėl jie gali mažiau konkuruoti ir pasiūlyti kreditus geresnėms sąlygom.

Antai, visokios nuolaidos yra viena medalio pusė. Jos buvo ir bus, čia vasaros laikotarpis neturi nieko su tuo labai daug bendro. Bet bendras kainų sumažinimas jau yra visai kitaip. Vasaros metu, pigiausi greitieji kreditai pradedami siūlyti visiems. Beveik visi gali pasiskolinti pigiausiai net kai nėra nuolaidų. Be nuolaidų greitieji kreditai vasarą irgi gali būti pigūs. O kreditą imant internetu gali būti ir dar pigiau. O imant jį pirmą kartą išsirinkus bendrovę – pigiausias greitasis kreditas neabejotinai bus suteiktas net ir lyginant su kitų bendrovių nuolaidom kreditams.

Kas yra svarbiausia tai būti atidiems ir labai gerai išsirinkti iš kur skolintis. Lietuvoj bendrovės naudojasi situacija, kad tie kas ima greitas paskolas nėra labai gerai susipažinę su visom bendrovėm ir jų sąlygom. Todėl jie renkasi geriausiai žinomus vardus ir neieško kitų bendrovių. O tuomet taip ir pasinaudojama situacija ir garsesnės bendrovės pasiūlyti brangesnius greitus kreditus. Todėl reikia atidžiai išsirinkti kur, kaip, kada skolinimas, nes gali reikėti permokėti priešingai pasirinkus.

Skaityti viską
2018/11/15 1 komentaras

Lietuviai taupo mažiausia Europoje

Kad ir kaip būtų netikėta pasirodo, kad lietuviai taupo mažiausiai Europoje. Lietuviai atrodė visada racianaliai mastanti tauta, bet atlykus tyrima paaiškėjo, kad lietuviai yra vieninteliai visoje Europos Sąjungoje (ES), kurių taupymo norma yra mažesnė už nulį. Tai reiškia, kad mes lietuviai išleidžiama daugiau nei uždirbame. Nors bendra statistika lyginant su kitomis Europos šalimis atrodo liūdnokai, tačiau nėra viskas taip blogai. Šiuo metu kas antras Lietuvos gyventojas sugeba kas mėnesį skirti taupymui bent nuo 31 iki 150 Eur, o kai kurie iš jų net nuo 151 iki 300 Eur per mėnesį, tačiau bendra statistika rodo, kad nemaža dalis gyventojų gyveną į skolą ir daugiau išleidžia nei uždirba.

Kas įtakoja tokį lietuvių netaupumą ir negalvojimą apie ateitį?
Trumpai atsakant į šį klausimą, Lietuvos gyventojų netaupymą įtakoja geros ir vis gerėjančios gyvenimo sąlygos. Dauguma nustoja taupyti būtent tada, kai sutaupyti ir atsidėti dali uždirbamų pinigų yra lengviausia, tačiau būtent tada reikėtų elgtis visiškai priešingai, nes lengviausia sutaupyti ir atisdėti pinigų nenumatytiems atvejams yra ekonomiškai gerais laikais, kokie yra šiuo metu.

Šiuo metu atlyginimai didėja, nedarbas mažėja, todėl dauguma gyventojų yra optimistiškai nusiteikę ir skuba įsigyti ne pačių būtiniausių prekių už skolintus pinigus. Niekas negali tiksliai prognozuoti kiek ilgai tęsis ekonomikos augimas, bet mes galime šimtu procentu garantuoti, kad po kilimo ateis ir ekonomikos nuosmukis, o ištikus ekonominiam nuosmukiui jūsų turimi finansiniai įsipareigojimai tikrai niekur nedings, o atlyginimas gali sumažėti, galima ir visiškai prarasti darbą.

Koks turėtų būti santaupų rezervas?
Pagal Lietuvos banko atlikto tyrimo duomenis kas trečias asmuo Lietuvoje iš turimų santaupų neišgyventų ilgiau kaip 30 dienų. Tai yra labai liūdna statistika. Rekomenduojamas finansinis rezervas yra bent 6 mėnesiai. Tai yra netekus visų savo pajamų jūs turite gebėti iš turimų santaupų išgyventi bent 6 mėnesius kol susirasite naują darbą ar kitą pajamų šaltinį.

Taupymas yra labai svarbus kiekvieno iš mūsų gyvenime, nes niekada nežinome kada mus gali užklupti finansiniai sunkumai, todėl žiūrėkime į tai atsakingai ir pradėkime taupyti jau šiandien.

Skaityti viską
2018/11/15 1 komentaras

Vartojimo paskolos

Greitasis kreditas internete – tai patogus ir patikimas paskolos būdas. Tokios rūšies kreditus išduoda nebankinio sektoriaus kompanijos. Tai trumpo laikotarpio kreditas, tais atvejais, kai skubiai reikalingi pinigai! Tai gali būti ir nesuplanuotos išlaidos, ir kai paprasčiausiai nėra galimybės sulaukti atlyginimo išmokėjimo. Vienu arba kitu atveju, Greitieji kreditai internete – tai geriausia išeitis iš susidariusios situacijos. Kas būtina, norint gauti paskolą internetu, tai aišku, internetas. Interneto prieinamumas namuose, darbe, Jūsų mobiliajame telefone, suteikia Jums galimybę pasinaudoti šia kredito rūšimi, nesvarbu nuo to, kur Jūs esate.
Lietuvoje, kaip ir kitose šalyse kreditais internete pasinaudoja didelis žmonių skaičius, šios rūšies paskolos populiarumas remiasi, pirmiausia savo prieinamumu, greitumu ir patogumu gaunant kreditą. Antra, norint gauti nedidelę pinigų sumą, nereikia prarasti daug laiko, paskolos gavimas užims tik mažą dalelę Jūsų laiko. Nepaisant viso prieinamumo ir populiarumo, būtina atsiminti, kad, tai vis dėl to piniginė paskola, reikalaujanti rimtai įvertinti galimybes laiku įvykdyti visus prisiimtus paskolos apmokėjimo įsipareigojimus.
Kas gali gauti Greitąjį kreditą internetu?
Kredito išdavime Lietuvoje yra tik keli reikalavimai ir apribojimai. Kreditą online gali gauti šalies rezidentas, sulaukęs 18 metų, bet ne vyresnis nei 75. Būtina turėti aktyvią einamąją sąskaitą, bet kuriame Lietuvos banke. Neturėti neįvykdytų įsipareigojimų kreditoriams, o taip pat, nebūti užregistruotam skolininkų registre.
Kaip galima gauti kreditą internetu!
Išanalizuokite visas prieinamas kompanijas, siūlančias Greituosius kreditus internete. Įvertinkite savo pagrindinius kriterijus, tai gali būti palūkanų norma, suma ir paskolos gražinimo terminas. Jei Jūs tokia kredito rūšimi pasinaudosite pirmą kartą, verta išanalizuoti pirmos paskolos gavimo sąlygas, dažniausiai naujiems klientams siūlomos ypatingos sąlygos, kaip pavyzdžiui pirmasis kreditas nemokamai. Tai reiškia, gražink tiek, kiek paėmei.
Palyginkite pasiūlymus – naudodamiesi siūloma kreditorių lentele.
Paspaudus mygtuką gauti pinigus, Jums beliks keli žingsniai iki norimos sumos:
1. Išsirinkite kreditorių ir paspauskite mygtuką “Gauti Kreditą“.
2. Užsiregistruokite išrinktojo kreditoriaus svetainėje, įveskite visą reikalingą informaciją.
3. Po patvirtinimo gavimo, pinigai per trumpiausią laikotarpį bus užskaityti į Jūsų sąskaitą.
Pinigų užskaitymo laikas į Jūsų sąskaitą priklauso nuo kreditoriaus darbo laiko.

Skaityti viską
2018/11/15 Komentarų nėra

Refinansavimas- galimybė įsiskolinusiems apjungti turimas paskolas

Būtų galima kuo drąsiausiai teigti, kad šiuolaikinėje visuomenėje finansinis raštingumas ganėtinai dažnai lieka veiksnys figūruojantis antrajame plane – teigiant kitais žodžiais, turime omenyje tai, kad piliečiai visuomet pirmiausia išleidžia turimus finansinius išteklius, o tik po to galvoja, ar jų atlikti sprendimai buvo teisingi. Lygiai tokią pačią situaciją galima įžvelgti ir kai yra kalbama apie numanomas santaupas – turime omenyje tai, kad asmenys nėra linkę taupyti, jie kur kas mieliau pasinaudos įvairiausiomis finansinių institucijų paslaugomis, kai lėšų prireiks, nei kurį laiką gyvens labiau susivaržę. Vis dėlto, būtų galima pamanyti, kad šios situacijos taip pat priklauso ir nuo daugybės veiksnių, kaip tai pavyzdžiui žmogaus gaunamos pajamos, tačiau, kad ir kaip ten bebūtų, teiginys, kad finansinio raštingumo žmonėms reikėtų pasimokyti – teisingas.

Vis dėlto, šiandieną norėtume atskleisti, kad pagrindinė mūsų turinio tema bus refinansavimas – galimybės ne vien tik, kad apjungti paskolas asmenims, kurie galimai turi įvairiausių finansinių sutarčių, tačiau taip pat ir sumažinti tokiu būdu esamas palūkanas. Kaip ir buvome užsiminę, dėl elementarios finansinio raštingumo stokos, žmonės pakankamai dažnai pamiršta, jeigu būtų galima taip teigti, kaip reikėtų elgtis su esamais finansais, neįvertina numatomų išlaidų, o tai galiausiai priveda prie tokių situacijų, kai padengti turimų finansinių įsipareigojimų tampa, kaip ir nebeįmanoma.

Taigi, šiandieną mūsų akcentuojamas refinansavimas, kaip ir galėtų tapti asmenims puikia galimybe ne vien tik, kad pabėgti, jeigu būtų galima taip teigti, nuo susidariusių problemų, tačiau be viso to ir įgyti asmeninės naudos, siekiant šias išspręsti.

Refinansavimas, būtų galima akcentuoti, jog kaip pateikiamas pasiūlymas rinkoje yra ganėtinai inovatoriškas – teigiant kitais žodžiais, norime pastebėti tai, kad iki šiol tik ganėtinai maža kompanijų dalis siūlė refinansavimo paslaugas, tačiau, kaip ir pastebime, šių pasiūlymų paklausa tikrai, kad uoliai auga, o dėl to, tikriausiai, kad esą kalti niekas kitas, kaip tik patys asmenys. Vis dėlto, esame linkę manyti, kad tai, kas nutiko – pakeisti nebus įmanoma, tad tenka priimti tai kaip pamoką, kaip tikslinę galimybę išsigelbėti ir išspręsti opią problemą. Refinansavimas, kaip finansinė paslauga, daugeliui jau sugebėjo pagelbėti, suteikiant antrąjį šansą, jeigu būtų galima taip teigti – kodėl gi jums nepasinaudojus, jeigu taip pat tinkamai neįvertinote finansinės padėties ir pakliuvote į problemą?

Skaityti viską
2018/11/15 Komentarų nėra

Kreditai internetu, ką verta žinoti prieš skolinantis?

Jei reikėtų greitai ir aiškiai apibrėžti, kas yra kreditai internetu – tai nedidelė paskolos suma su didele palūkanų norma, kuri yra akimirksniu pervedama į jūsų banko sąskaitą be didelių skolinimosi procedūrų ir krūvos popierių, kuriuos reikėtų užpildyti skolinantis banke. Tokios paskolos paskirtis yra padėti į bėdą patekusiems žmonėms arba padėti išgyventi trumpą, finansiškai sudėtingą periodą. Kaip bebūtų gaila, kreditai internetu pasiteisina labai retai. Dažniau atsitinka taip, jog jie pridaro daugiau žalos, nei iš tikrųjų padeda į bėdą patekusiems žmonėms. Taip yra todėl, kad žmonės nėra pakankamai finansiškai išsilavinę ir prieš skolindamiesi neapskaičiuoja rizikos ir neįvertina galimai skaudžių pasekmių. Kitaip tariant, jie paprasčiausiai nežino į kokią balą jie žengia ir tuo pačiu tikisi iš jos išlipti sausi. Net jei jums ir atrodo, kad kreditai internetu nėra ta tema apie kurią turėtumėte kažką žinoti, kadangi jaučiatės finansiškai stabilus ir net neketinate skolintis, toks požiūris yra labai klaidingas. Niekada negali žinoti, kokie finansiniai sunkumai užklups vieną dieną. Dažniausiai atsitinka taip, kad užklupus bėdai nebelieka laiko savišvietai ar domėjimuisi, kaip skolintis atsakingai ir nepakliūti į šias finansines pinkles. Būtent dėl šios priežasties rekomenduojame iki galo perskaityti šį straipsnį ir sužinoti bent jau pagrindinius dalykus, kuriuos reikia žinoti prieš skolinantis pinigus internetu.

Pagrindinės taisyklės skolinantis internetu Visų pirma, tikriausiai jau žinote, kad kreditai internetu dažniausiai suteikiami nedidelei pinigų sumai – nuo keliasdešimties iki kelių šimtų eurų. Taip pat, tokios paskolos atidavimo laikotarpis dažniausiai būna gana trumpos – keletas savaičių ar mėnesių.

Pats skolinimosi procesas yra itin paprastas – susirandate greitųjų kreditų įmonės tinklapį, užpildote jame esančią paskolos formą ir jei viskas gerai, jūs jau per kelias minutes savo banko sąskaitoje turėsite pinigų sumą, kurią pasiskolinote. Sutartis sudaroma automatiškai, todėl jums nereikia niekur vykti ir pasirašinėti dokumentų.

Kredito įmokų mokėjimas irgi labai paprastas, automatizuotas procesas. Jums tiesiog reikia numatytomis dienomis į greitųjų kreditų įmonės banko sąskaitą pervesti nurodytą pinigų sumą. Jei atėjus tai lemtingai dienai, jūs neturite reikiamos pinigų sumos, už papildomą mokestį turite galimybę prasitęsti kredito mokėjimą. Tai reiškia, kad sumokėję tam tikrą administracinį mokestį, savo kredito įmokos datą nukeliate tam tikram laikotarpiui. Labai svarbu visas įmokas atlikti laikui, kadangi nuo to priklausys jūsų kredito istorija.

Skaityti viską
2018/11/15 Komentarų nėra

Kreditai be užstato

Prieš imant kreditą, siūlome pasižiūrėti visus pasiūlymus. Jūsų patogumui mes sukūrėme greitųjų kreditų palyginamąją lentelę. Kada tu nusprendi, iš kokio kreditoriaus imti paskolą, paspausk mygtuką “Gauti Kreditą”. Tada Jūs atsidursite išsirinkto kreditoriaus elektroniniame puslapyje, kur Jums reikės išsirinkti kredito sumą bei gražinimo laikotarpį, o tada Jums reikės užsiregistruoti kreditoriaus puslapyje– tai labai lengva- tau tik reikia užpildyti anketą. Kai tik specialistai gaus tavo užklausą, pradės analizuoti Jūsų paraišką ir jei bus teigiamas sprendimas bus teigiamas, piniginės lėšos bus pervestos į Jūsų banko sąskaitą per kelias minutes.

Rinkis – pirma paskola nemokamai

Dėl to jog greitų paskolų rinkoje yra didelė įmonių konkurencija, jos kovoja už potencialius klientus., todėl dažnai naujiems klientams pirmasis kreditas išduodamas nemokamai – beprocentis kreditas. Tai reiškia, jog už šią paskolą Jums nereikia mokėti nei palūkanų normos, nei komisinių. Tačiau, jei norėsite paimti paskolą iš to paties kreditoriaus kitą kartą, Jums teks mokėti procentus.

Kokie reikalavimai

Norint gauti paskolą tau turi būti 18 metų, tu turi turėti aktyvų telefono numerį bei banko sąskaitą. Paskolos be užstato galimos net tada kai tu esi bedarbis, galbūt pas tave kiti lėšų šaltiniai, pavyzdžiui bedarbio pašalpa.

Kreditai be paskolos laiduotojo tai – pats greičiausias ir patogiausias būdas gauti reikalingą pinigų šaltinį per kelias minutes, taipogi visa tai galima atlikti sėdint namuose arba kitoje vietoje kur yra prieiga prie interneto. Siūlome įvertinti kredito būtinumą ir įsitikinti, kad pas tave bus galimybė laiku gražinti paskolą.

Skaityti viską

Įmonių

21

Jau pasiskolino

8396

Įvertinimų

69

Atsiliepimų

12

Užsisakyk naujienas ir nepraleisk gerų pasiūlymų

Geriausi paskolų pasiūlymai vienoje vietoje!

Užsisakyti naujienas